Drewniany Ekran Mistrza Gry Smocze Skarby + 6 Magnesów

30,00 zł
2

Starożytne drzewo Ooprer samodzielnie wskazało tych, z których pni wykonane mają zostać ekrany dla Mistrzów Gry, nasycając ich biel energią. Ekrany z tych drzew stały się posiadaczami wysokich mocy, oddziałujących na swoich posiadaczy w przeróżny sposób. I chociaż słyszysz to wezwanie, ten zew przygody, to pamiętaj, żeby nie zboczyć ze ścieżki.

Ilość

Materiał
Drewno
System RPG
Uniwersalny
Liczba paneli
3
Łączenie
Rzemyk
Orientacja
Pionowa
Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Najlepsze rzeczy rodzą się w ogniu pasji - dlatego RGFK i Zrodzone w Ogniu połączyli siły, tworząc razem drewniane ekrany, których nie można uświadczyć nigdzie indziej. Wypalone grawery mogą być podobne, ale drewno zawsze się różni - dlatego nie sposób trafić na ekrany identyczne. Wykonane z naturalnego drewna, ekrany mogą posiadać ślady sęków, słoi i innych, typowych dla drzew elementów. Ekran może pomóc w utrzymywaniu graczy nieświadomych, ale aby spełnił swoje zadanie, Mistrz Gry musi być otwarty na jego moc.

Z tego powodu, kiedy kupujesz ekran, otrzymujesz:

  • ekran mistrza gry, który składa się z trzech drewnianych, pionowych części A4 i dwóch rzemyków. Ekran należy złożyć samodzielnie, jednak nie jest to zadanie trudne i zazwyczaj nie zajmuje więcej niż dwie minuty.
  • sześć magnesów, które pozwolą przypiąć potrzebne informacje i pomoce do ekranu.

Możemy wykonać personalizowany ekran z:

  • dowolnym grawerem
  • jednym z kolorów: dąb, cedr, biel, heban, palisander, zielony, popielaty
  • dowolną liczbą paneli (np. 3, 4, 5)
  • orientacją poziomą lub pionową
  • łączeniem na rzemyki lub zawias drewniany

Suwerenny jest ten, kto decyduje o stanie wyjątkowym. Nie wszystkie decyzje podjęte przez graczy są przewidziane przez zasady – i wówczas z suwerenną decyzją wkraczasz Ty – Mistrz Gry. Niemniej powinieneś postępować zgodnie z regułami. Na Ekranie Gry możesz umieścić te reguły i tabele których spodziewasz się używać, ale ciężko Ci je spamiętać. Możesz umieścić na nich również osobiste notatki, zagadki, statystyki przeciwników do których chcesz móc sięgnąć w dowolnej chwili. W końcu Ekran Mistrza Gry zasłoni Twoje pozostałe notatki, umożliwi potajemne rzuty oraz zapewni klimat w trakcie sesji.

Do drewnianych ekranów dołączone są specjalne magnesy, które umożliwią Ci umieszczenie kartek po wewnętrznej stronie ekranu. Oferujemy spory wybór, jednak jeśli masz jakieś specjalne życzenia napisz do nas – być może jesteśmy w stanie spersonalizować Twój Ekran Mistrza Gry. Jeśli nie sam nie jesteś Mistrzem Gry pamiętaj, że Twój Mistrz Gry z pewnością ucieszyłby się z takiego prezentu, choćby urodzinowego.

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Inne produkty w kategorii: