Dice Tower Twierdza Krasnoludzka Wieża Do Kości Drewniana 15 cm

32,52 zł
Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!

Składana wieża do kości. Dolna część zamontowana jest na zawiasie. Dzięki temu całość jest łatwa w transporcie i nie wymaga rozkładania na części pierwsze po każdej rozgrywce. Zawias posiada ukryty zatrzask, dzięki czemu po zamknięciu wieża nie otwiera się samoistnie.

Czas składania
10-20 minut
Wymiary (po złożeniu)
15 x 11 x 7 cm
Rozmiar
15 x 11 x 18.5 cm
Poziom trudności
Średni
Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Dice Tower Twierdza Krasnoludzka Wieża Do Kości Drewniana 15 cm

Składana wieża do kości. Dolna część zamontowana jest na zawiasie. Dzięki temu całość jest łatwa w transporcie i nie wymaga rozkładania na części pierwsze po każdej rozgrywce. Zawias posiada ukryty zatrzask, dzięki czemu po zamknięciu wieża nie otwiera się samoistnie.

Wieża z dekoracjami w postaci wycięć oraz wygrawerowaną teksturą, wszystko utrzymane w nowoczesnym, cyberpunkowym klimacie. Nie wpływa na wyniki rzutów koścmi, ale podobno zwiększa autorytet Mistrza Gry o +5.
Wykonana ze sklejki brzozowej. Może posiadać słoje oraz inne naturalne dla drewna elementy. Zalecamy nie używać drewnianych wież do rzucania metalowych, kolorowych kości.
Produkt w całości wykonany został w Polsce.
Uwaga: Produkt do samodzielnego montażu.

Zalecamy składanie z młoteczkiem. Zawiasy wymagają sklejenia, klej wysyłamy gratis.

Instrukcję złożenia wysyłamy na maila.

Rzut kostką to przyjemność, którą można urozmaicić na wiele sposobów. Jednym z tych najbardziej nietuzinkowych są wieże do kości ze sklejki. Jeżeli spotykasz się po raz pierwszy z tym gadżetem, bez obaw – spieszymy z wyjaśnieniem!

Wieża na kości, z ang. Dice Tower, to nietypowe akcesorium do gier planszowych. Ten, kto je wymyślił, musiał mieć serdecznie dosyć kostek spadających ze stołu podczas rozgrywki. Nie brakowało mu również wiedzy o tym, czym jest dobra zabawa.

Wieżyczki są wykonane z elementów do samodzielnego montażu lub przyjdą do Państwa już złożone, ale już samo ich złożenie może być prawdziwą gratką dla wielbicieli puzzli i konstruowania. Wieża zapewnia przyjemną grę, w trakcie której kości nie spadają ze stołu. Jej oryginalny design gwarantuje świetną atmosferę podczas rozgrywki.

Jak działa wieża do kości ze sklejki?

Obecność trwałych ścianek ze sklejki sprawia, że kości nie wypadają poza stół w trakcie gry. Zatrzymują się w odpowiednim miejscu, dlatego Dice Tower to praktyczne rozwiązanie przy każdej grze wymagającej rzutów kośćmi. Niektóre wieże zostały wyposażone w zawiasy i zatrzask, co pozwala dodatkowo na ich bezpieczne zamknięcie.

Wieża na kości jako kreatywny prezent dla gracza i Mistrza Gry

Produkty dostępne w sklepie RGFK cechuje niezawodność i znakomite parametry. Wszystkie Dice Towers ze sklejki wykonano z wytrzymałych, wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Większość wieżyczek na kości uzupełniono o fantazyjne dekoracje pod postacią wycięć, wzorów, czy grawerowanej tekstury. W każdym opakowaniu znajduje się komplet elementów do samodzielnego montażu wraz z prostą instrukcją.

Nasze wieże do kostek będą unikalną ozdobą stołu dla każdego wielbiciela planszówek i RPG-ów. Jeżeli chcesz urozmaicić przebieg gry, Dice Tower będzie idealną opcją dla Ciebie! 

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> Nadamy tego samego dnia :D