• Wyprzedane ;c

Zestaw Choose Cthulhu 1-6

157,14 zł

Zestaw sześciu części gry paragrafowej Choose Cthulhu. Kierujesz w niej losami bohatera, zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania Zew Cthulhu H.P. Lovecrafta. Dzięki twoim wyborom historia może potoczyć się zupełnie inaczej!

Wyprzedane ;c

Informacje o zamówieniu Informacje o zamówieniu

Zestaw Choose Cthulhu 1-6

Zestaw sześciu części gry paragrafowej Choose Cthulhu. Kierujesz w niej losami bohatera, zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania Zew Cthulhu H.P. Lovecrafta. Dzięki twoim wyborom historia może potoczyć się zupełnie inaczej!

Choose Cthulhu 1: Zew Cthulhu

Odkryj sekret, który doprowadził do śmierci twojego wuja!
Trwa sroga zima 1926 roku. Otrzymałeś ponure wieści o śmierci twojego ciotecznego dziadka, George’a Gammella Angella, historyka i antropologa na stanowisku profesor emeritus języków semickich na Uniwersytecie Browna. Niecodzienne okoliczności jego śmierci, wskazują, że zaangażował się w wyjątkowo niebezpieczne badania. Jako spadkobierca i wykonawca ostatniej woli profesora ruszasz do Providence. Czy znajdziesz w sercu dość odwagi, by zmierzyć się z okropieństwami z otchłani czasu?

Choose Cthulhu 2: W Górach Szaleństwa 

List wysłany z prestiżowego Uniwersytetu Miskatonic zaprasza cię do poprowadzenia legendarnej ekspedycji w odległe i niebezpieczne rejony Antarktyki. To twoja szansa, aby zdobyć sławę i prestiż, ale coś złowrogiego nawiedza ekspedycje Padoble. Jakie przerażające sekrety są ukryte na odludnych, arktycznych rejonach świata? Co znaczą te przedziwne, skamieniałe odciski znalezione w lodzie? Czy będziesz w stanie odkryć straszliwą tajemnicę Obozu Lake’a? 

Choose Cthulhu 3: Widmo nad Innsmouth

W złowrogim i niszczejącym nadmorskim miasteczku Innsmouth kryją się straszliwe tajemnice. Niestety, twoje poszukiwania prowadzą cię wprost na jego opustoszałe i ponure ulice. Co ukrywają odrażający mieszkańcy Innsmouth? Co kryje się w głębinach wokół Diabelskiej Rafy? Czy jesteś gotów poświęcić wszystko, aby poznać prawdę o swoim pochodzeniu?

Choose Cthulhu 4: Bezimienne Miasto

Zapuść się w głąb pustyni, by odkryć pradawną tajemnicę! Starożytne ruiny ukryte pośród wydm Półwyspu Arabskiego czekają na śmiałków, którzy odważą się je odnaleźć. Dziwne budowle, jakby nieprzystosowane dla ludzi, skrywają wiedzę i skarby starsze niż ludzkość. Czy zdołasz rozszyfrować prastare sekrety ukryte w tekstach Abdula al-Hazreda i odnajdziesz Bezimienne miasto? Czy uda ci się przetrwać w labiryntach jego tuneli i pośród kolosalnych ruin? Jakie stwory wciąż pełzają po tych mrocznych korytarzach, dawno zapomnianych przez wszystkich śmiertelników?

Choose Cthulhu 5: Zgroza w Dunwich

W Dunwich źle się dzieje. Po okolicy krążą plotki o dziwnych poczynaniach niepokojącej rodziny Whateleyów. Ich związek z bezbożnymi, demonicznymi rytuałami stał się tematem rozmów nielicznych mieszkańców miasteczka. Czy z pomocą kolegów z Uniwersytetu Miskatonic uda ci się poznać straszliwe tajemnice Whateleyów?

Choose Cthulhu 6: Sny w Domu

Opętała cię potrzeba wiedzy absolutnej. Wszechświat jest złożoną i straszliwą zagadką, którą nauka dopiero próbuje rozwikłać. Wiedziony pogłoskami o istnieniu złej czarownicy, która rości sobie prawo do panowania nad tajemnicami czasu i przestrzeni, udajesz się na opuszczone Wzgórze Orne'a, aby zamieszkać w jej rezydencji. Czy zdołasz odkryć jej sekrety i związek, jaki mają z nowoczesną nauką?

Sprawdź nasze inne oferty, mamy kostki:

Kup przed 13:00 w dzień roboczy -> nadamy dziś!